page_banner

محصولات

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    10Gb / s SFP + BIDI برای استفاده در پیوندهای اترنت 10GBASE-BX طراحی شده است. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ، SFF-8472 و SFP + MSA ، FCC 47 CFR قسمت 15 ، کلاس B و Telcordia GR-468-CORE سازگار هستند. فرستنده و گیرنده نوری با نیاز RoHS سازگار است.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده دو جهته 10Gb / s (SFP +) TM-4DDDG / GD-243E با مشخصات فعلی SFP + توافق نامه چند منبع (MSA) سازگار است. آنها با 10GBASE-LR / LW اترنت ، SONET OC-192 / SDH و 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L مطابقت دارند.
    فرستنده و گیرنده نوری با نیاز RoHS سازگار است.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    فرستنده و گیرنده نوری 10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC

    10Gb / s SFP + BIDI برای استفاده در پیوندهای اترنت 10GBASE-BX طراحی شده است. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 و SFP + MSA ، FCC 47 CFR قسمت 15 ، کلاس B و Telcordia GR-468-CORE سازگار هستند. فرستنده و گیرنده نوری با نیاز RoHS سازگار است.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC فرستنده و گیرنده نوری

    10Gb / s SFP + BIDI برای استفاده در 10 گیگابایت لینک اترنت channel کانال فیبر و برنامه WDM طراحی شده است. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 و SFP + MSA ، FCC 47 CFR قسمت 15 ، کلاس B و Telcordia GR-468-CORE سازگار هستند. فرستنده و گیرنده نوری با نیاز RoHS سازگار است.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده نوری 10Gb / s SFP + CWDM برای کاربردهای ارتباطات فیبر مانند 10G Ethernet طراحی شده است که کاملاً با مشخصات SFP + MSA SFF-8431 مطابقت دارد.
    این ماژول برای فیبر تک حالت طراحی شده است و با طول موج اسمی با طول موج CWDM کار می کند.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده نوری 10Gb / s SFP + CWDM برای کاربردهای ارتباطات فیبر مانند 10G Ethernet طراحی شده است که کاملاً با مشخصات SFP + MSA SFF-8431 مطابقت دارد.
    این ماژول برای فیبر تک حالت طراحی شده است و با طول موج اسمی با طول موج CWDM کار می کند.
    گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده نوری 10Gb / s SFP + CWDM برای کاربردهای ارتباطات فیبر مانند 10G Ethernet طراحی شده است که کاملاً با مشخصات SFP + MSA SFF-8431 مطابقت دارد.
    این ماژول برای فیبر تک حالت طراحی شده است و با طول موج اسمی با طول موج CWDM کار می کند.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده نوری 10Gb / s SFP + CWDM برای کاربردهای ارتباطات فیبر مانند 10G Ethernet طراحی شده است که کاملاً با مشخصات SFP + MSA SFF-8431 مطابقت دارد.
    این ماژول برای فیبر تک حالت طراحی شده است و با طول موج اسمی با طول موج CWDM کار می کند.
    گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC فرستنده و گیرنده نوری

    10Gb / s SFP + SR برای استفاده در پیوندهای 10 گیگابیتی اترنت از طریق فیبر چند حالته طراحی شده اند. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW و 10G Fiber Fiber 1200-Mx-SN-I سازگار هستند. توابع تشخیص دیجیتال از طریق رابط سریال 2 سیمه ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است ، در دسترس هستند.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex فرستنده و گیرنده نوری

    فرستنده و گیرنده SFP + Pluggable 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable + برای استفاده در پیوندهای 10 گیگابیتی اترنت تا 10 کیلومتر با فیبر Single Mode طراحی شده اند. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سازگار هستند و توابع تشخیص دیجیتال 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L از طریق رابط سریال 2 سیمه در دسترس هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex فرستنده و گیرنده نوری

    گیرنده های SFP + Pluggable Pluggable 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable + برای استفاده در پیوندهای 10 گیگابیتی اترنت تا 20 کیلومتر با فیبر Single Mode طراحی شده اند. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سازگار هستند و توابع تشخیص دیجیتال 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L از طریق رابط سریال 2 سیمه در دسترس هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC فرستنده و گیرنده نوری دوبلکس

    فرستنده و گیرنده 10Gb / s Pluggable SFP + فرستنده و گیرنده Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + هستند که برای استفاده در لینک های چند نرخ 10 گیگابایت تا 40 کیلومتر فیبر تک حالت G.652 طراحی شده اند. آنها با SFF-8431 1 ، SFF-8432 2 و 10GBASE- ER / EW سازگار هستند. از کانال فیبر 4x ، 8x و 10x و همچنین گزینه CPRI 2 تا 8 ، با پیوندهای بیش از 40 کیلومتر پشتیبانی می کند.
    توابع تشخیص دیجیتال از طریق رابط سریال 2 سیمه ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است ، در دسترس هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.
12 بعدی> >> صفحه 1/2