page_banner

محصولات

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC فرستنده و گیرنده نوری

    گیرنده های گیرنده برای شبکه های ذخیره سازی پرسرعت ، اتصال متقابل خوشه کامپیوتر ، رابط OBSAI ، رابط CPRI ، لوله های داده پرسرعت داده و اتصال Inter Rack طراحی شده اند. ماژول گیرنده گیرنده با SFP + توافق نامه چند منبع (MSA) سازگار است و با نیاز RoHS سازگار است.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC فرستنده و گیرنده نوری

    گیرنده های گیرنده برای شبکه های ذخیره سازی پرسرعت ، اتصال متقابل خوشه کامپیوتر ، رابط OBSAI ، رابط CPRI ، لوله های داده پرسرعت داده و اتصال Inter Rack طراحی شده اند. ماژول گیرنده گیرنده با SFP + توافق نامه چند منبع (MSA) سازگار است و با نیاز RoHS سازگار است.