page_banner

محصولات

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP فرستنده و گیرنده نوری

توضیح کوتاه:

100Gb / s QSFP28 SR4 یک است
فرستنده و گیرنده نوری چهار کاناله ، قابل اتصال ، موازی و برای برنامه های 100 گیگابیتی اترنت ، مرکز داده ، InfiniBand QDR ، DDR ، SDR و CPRI10 طراحی شده است. آنها با QSFP28 MSA سازگار ، IEEE 802.3bm سازگار هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS-6 هستند.


جزئیات محصول

توضیحات محصول

100G QSFP28 چهار خط داده را در هر جهت با پهنای باند 100Gb / s ادغام می کند. با استفاده از فیبر OM4 ، هر خط می تواند با سرعت 28 گیگابایت بر ثانیه تا حداکثر 100 متر از راه دور کار کند.

مشخصات محصول

نرخ داده حداکثر 28 گیگابایت بر ثانیه در هر کانال

فاکتور شکل QSFP28 با قابلیت اتصال داغ

4 کانال آرایه 850nm VCSEL و پین آرایه آشکارساز عکس

درجه حرارت مورد perating: -20 تا 75

توابع تشخیصی دیجیتال داخلی

منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

مصرف کم برق <3.5 وات

کاربرد

رک به رک

مرکز اطلاعات

Infiniband QDR ، DDR و SDR

اترنت 100G

CPRI 10

مشخصات محصول

پارامتر

داده ها

پارامتر

داده ها

فاکتور فرم

QSFP28

طول موج

850 نانومتر

حداکثر نرخ داده

103.1 گیگابیت در ثانیه

حداکثر فاصله انتقال

100 متر @ OM4

رابط

MTP / MPO

رسانه ها

MMF

نوع فرستنده

VCSEL 850 نانومتر

نوع گیرنده

پین

عیب یابی

DDM پشتیبانی می شود

محدوده دما

-20 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت)

TX Power هر خط

-8.4 ~ 2.4dBm

حساسیت گیرنده

<-9.2dBm

<-9.2dBm

مصرف برق

3.5 وات

نسبت انقراض

3dB

1

تست کیفیت

2

تست کیفیت سیگنال TX / RX

3

تست میزان

4

تست طیف نوری

5

تست حساسیت

6

قابلیت اطمینان و تست پایداری

تست Endface

xinfu

گواهی کیفیت

safd (2)

گواهینامه CE

safd (3)

گزارش EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100 گیگابایت در ثانیه QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO گیرنده نوری