page_banner

محصولات

100 گیگابایت در ثانیه QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO گیرنده نوری

توضیح کوتاه:

100Gb / s QSFP28 SR4 یک است
گیرنده نوری چهار کاناله ، قابل جابجایی ، موازی و برای برنامه های 100GBASE-SR4 و 100 گیگابیت اترنت ، InfiniBand EDR ، FDR ، QDR طراحی شده است. آنها با مشخصات SFF-8665 ، IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 و Telcordia GR-468-CORE سازگار هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.


جزئیات محصول

توضیحات محصول

100G QSFP28 چهار خط داده را در هر جهت با پهنای باند 100Gb / s ادغام می کند. هر خط می تواند با سرعت 25.78125Gb / s تا فاصله انتقال 70 متر با استفاده از فیبر OM3 یا فاصله انتقال 100m با استفاده از فیبر OM4 کار کند. این ماژول ها برای کار با سیستم های الیاف چند حالته با استفاده از طول موج اسمی 850nm طراحی شده اند.

مشخصات محصول

حداکثر سرعت داده 103.1Gb / s

فاکتور شکل QSFP28 با قابلیت اتصال داغ

4 کانال آرایه 850nm VCSEL و پین آرایه آشکارساز عکس

مدارهای داخلی CDR در هر دو کانال گیرنده و فرستنده

توابع تشخیصی دیجیتال داخلی

منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

مصرف کم برق <2.5 وات

کاربرد

100GBASE-SR4 100G Ethernet over Duplex MMF

Infiniband EDR ، FDR ، QDR

پیوندهای نوری دیگر

مشخصات محصول

پارامتر

داده ها

پارامتر

داده ها

فاکتور فرم

QSFP28

طول موج

850 نانومتر

حداکثر نرخ داده

103.1 گیگابیت در ثانیه

حداکثر فاصله انتقال

70m @ OM3 / 100m @ OM4

رابط

MTP / MPO-12

رسانه ها

MMF

نوع فرستنده

VCSEL 850 نانومتر

نوع گیرنده

پین

عیب یابی

DDM پشتیبانی می شود

محدوده دما

0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت)

TX Power هر خط

-8.4 ~ 2.4dBm

حساسیت گیرنده

<-10.3dBm

<-10.3dBm

مصرف برق

3.5 وات

نسبت انقراض

3dB

1

تست کیفیت

2

تست کیفیت سیگنال TX / RX

3

تست میزان

4

تست طیف نوری

5

تست حساسیت

6

قابلیت اطمینان و تست پایداری

تست Endface

xinfu

گواهی کیفیت

safd (2)

گواهینامه CE

safd (3)

گزارش EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 و 112 GBASE-OTU4 QSFP28 نرخ دوگانه 1310 نانومتر 100 متر DDM DML و گیرنده نوری PIN LC