page_banner

محصولات

فرستنده و گیرنده نوری 100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB

توضیح کوتاه:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 یک گیرنده گیرنده نوری چهار کاناله ، قابل جابجایی ، موازی است و برای برنامه های 100G CWDM با شبکه های FEC ، Datacenter و Enterprise و سایر پیوندهای نوری طراحی شده است. آنها با مشخصات SFF-8636 ، IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 و Telcordia GR-468-CORE سازگار هستند. گیرنده های نوری مطابق با نیاز RoHS هستند.


جزئیات محصول

توضیحات محصول

100G QSFP28 چهار خط داده را در هر جهت با پهنای باند 100Gb / s ادغام می کند. هر خط می تواند با 25.78125Gb / s تا حداکثر 2 کیلومتر برای فیبر تک حالت G.652 (SMF) کار کند. طول موج مرکزی کانالهای 4CWDM 1271nm ، 1291nm ، 1211nm و 1331nm است.

مشخصات محصول

حداکثر 25.78125Gbps نرخ داده در هر کانال
تا رسیدن به 2 کیلومتر برای G.652 SMF
4 فرستنده خنک نشده CWDM مبتنی بر DFB
ردیاب عکس PIN 4 کانال
فاکتور شکل QSFP28 با قابلیت اتصال داغ
ظروف LC دوبلکس
مدارهای داخلی CDR در هر دو کانال گیرنده و فرستنده
از بای پس CDR پشتیبانی کنید
توابع تشخیصی دیجیتال داخلی
مصرف کم برق <3.5 وات
دمای مورد کار: 0 ~ + 70 درجه سانتیگراد

کاربرد

برنامه های 100G CWDM4 با FEC
مرکز داده و شبکه Enterprise
پیوندهای نوری دیگر

مشخصات محصول

پارامتر

داده ها

پارامتر

داده ها

فاکتور فرم

QSFP28

طول موج

1310nm

حداکثر نرخ داده

103.1 گیگابیت در ثانیه

حداکثر فاصله انتقال

2 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

رسانه ها

SMF

نوع فرستنده

LAN-WDM مبتنی بر DFB

نوع گیرنده

پین

عیب یابی

DDM پشتیبانی می شود

محدوده دما

0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت)

TX Power هر خط

-6.5 ~ 2.5dBm

حساسیت گیرنده

<-10dBm

<-10dBm

مصرف برق

3.5 وات

نسبت انقراض

3.5dB

1

تست کیفیت

2

تست کیفیت سیگنال TX / RX

3

تست میزان

4

تست طیف نوری

5

تست حساسیت

6

قابلیت اطمینان و تست پایداری

تست Endface

xinfu

گواهی کیفیت

safd (2)

گواهینامه CE

safd (3)

گزارش EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • گیرنده نوری 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC